Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Захист для велосипедиста

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Захист для велосипедиста в Україні

Захист велосипедистів складається з щитів, які надягають на різні частини тіла. Екіпірування складається з шолома, налокітники, веловзуття, наколінників, рукавичок, респіратора. Головним елементом екіпіровки для любителя велосипедного спорту є шолом. Він буває кількох видів:

  1. Крос-кантрійний. Найлегший, добре вентильований, використовується не тільки спортсменами-кантрійщиками, а й любителями при їзді по місту. Шосейний. Даний тип найбільш аеродинамічний.
  2. Казанок — надійний, його частіше застосовують дертери, стрітери, BMX-єри і спортсмени, у яких є великий ризик падінь.
  3. Фуллфейс. Їх використовують для їзди по гірських вершинах, так як конструкція досить міцна.

Одягати шолом потрібно правильно, не закриваючи огляд. Для надійної фіксації використовуйте ремінці.

Якщо ви віддаєте перевагу катанню взимку або пізно восени, то під шолом можна надіти непродуваєму шапку, а влітку рекомендується використовувати бандану для відводу поту.

При виборі шолома, краще дивитися на моделі яскравих кольорів зі світловідбиваючими смугами.

Для велосипедиста важливою частиною захисту є окуляри / маска. Вони потрібні щоб захищати очі від піщинок, бруду, дрібних каменів, вітру. Маска захищає при падіннях. Окуляри важать мало, практичні, але під час падіння вони можуть злетіти, не захищаючи очі. Лінзи спортивних окулярів виконані з міцного матеріалу - полікарбонату, затемнені, але видно все досить чітко. Очі захищені від ультрафіолетових променів. Зверху є отвори, що запобігають запотівання. Оправу окуляри мають тільки зверху від лінз, що гарантує хороший огляд.

Респіратор використовують, щоб при їзді не вдихати вихлопні гази від автомобілів. Дане пристосування оснащене клапанами вдиху, видиху. Клапан видиху має мембрану, вона закривається при вдиху, не пропускаючи кисень. При видиху повітря легко проходить через нього. Клапан вдиху оснащений фільтром, який перешкоджає попаданню шкідливих газів всередину приладу.

Після експлуатації респіратора, його потрібно просушити від нагромадженого конденсату. На час очищення рекомендується виймати фільтр. Прати дане пристосування можна при невеликих температурах.

Важливим при їзді на велосипеді є також захист шиї і колінних суглобів, так як вони досить вразливі. Часто при падіннях велосипедисти ушкоджують коліна, тому рекомендується користуватися наколінниками.

Налокітники застосовуються для захисту суглобів рук. Вони бувають для ліктів і передпліччя. Налокітники/наколінники виконані з міцного пластику, завдяки цьому досить ефективні при численних падіннях.

Рукавички захищають долоні, пальці, суглоби від ушкоджень. Вони бувають з пальцями, без їх наявності, з пластиковим захистом суглобів. Моделі з наявністю пальців, захистом суглобів стоять в рази більше, так як вони більш ефективні.

Професійні спортсмени застосовують комплексний захист для всього тіла. Захисний торс складається з наколінників з гомілкою, налокітників із захистом передпліччя, панцира на грудях і плечах.

Важливо використовувати тільки велосипедне взуття, яке щільно сидить на нозі, відмінно захищає стопу. Зовнішня сторона виконана з натуральної шкіри з пластиковими вставками. Тверда підошва перешкоджає тиску на стопу при натисканні на педаль.

Предмети для захисту велосипедиста варто зберігати в очищеному вигляді в сухому місці, так вони не втратять свої зовнішні і функціональні властивості протягом довгого часу. Виконуючи прості правила, можна продовжити життя речей і користуватися ними кілька років.

Елементи захисту необхідно приміряти перед придбанням. Якщо екіпірування вам мале, то воно здатне пережимати кровоносні судини, здійснюючи захист меншої площі тіла, не виконуючи своєї основної мети.

В інтернет-магазині Motolux можна придбати екіпіровку від різних виробників. Для того, щоб отримати інформацію про зацікавившу вас модель, зв'яжіться з нашим менеджером, він і дасть кваліфіковану консультацію і відповість на всі питання з приводу товару. На нашому сайті діють будь-які способи оплати: передоплата за рахунком через банк або картку ПриватБанку, накладений платіж. Грошові перекази виконуються в гривнях. Доставка проводиться по всіх містах України в найкоротші терміни транспортною компанією.

Вгору