Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Важкі зубові пружинні борони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Важкі зубові пружинні борони в Україні

Важка зубова пружинна борона — універсальне знаряддя у ґрунтообробці. Пружинні борони дуже широко застосовуються в Україні, оскільки вирішують багато агротехнічних завдань із величезною продуктивністю. Робочі секції включають п'ять рядів пружинних зубів, розташованих зі зміщенням 38 мм щодо один одного. Таке розташування пружинних зубів дозволяє проводити якісну обробку без перепусток. Кут нахилу зубів регулюється одночасно по всій секції в межах 15-90 С (інтервал — 15 С). Завдячуючи вібраційній дії пружних зубів пружинна борона не забивається та гарантується висока якість розпушування ґрунту. Зазвичай важкі зубові пружинні борони використовують для поступового та рівномірного розподілу добрив по полю, руйнування поверхневої кірки, вичісування бур'янів, збору соломи та сіна у валки, довсходового та післясходового боронування тощо.

Важка зубова пружинна борона використовується для рівномірного розподілу поля пожнивних залишків, весняного боронування, знищення бур'янів у фазі "білої нитки", закриття вологи шляхом переривання капілярного потоку та інших подібних операцій. Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує купити важку зубову пружинну борону торгових марок БМЗ та Умань. Пружинні борони можуть бути укомплектовані навісними пневматичними висівними бункерами, що встановлюються на зчіпку (дишло) борони, об'ємом 1500 та 2500 л. Важкі зубові пружинні борони в основному застосовуються для обробки землі на передпосівному етапі та після збирання для вирівнювання грунту, розпушування верхнього шару та розподілу рослинних залишків. Особлива конструкція зубів дозволяє створити оптимальні умови для хорошого врожаю, навіть якщо кількість внесених добрив буде мінімальною. Важкі зубові пружинні борони здатні виконувати відразу кілька функцій та підходять для виконання різних складних операцій. Пружинна борона відрізняється високою маневреністю та здатністю при вібрації повністю перекривати оброблювану ділянку землі. При роботі агрегату сталеві зносостійкі зуби можуть розташовуватися в одному з 6 положень з різними кутами атаки.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити важку зубову пружинну борону високої якості за доступними цінами. Будь-який покупець знайде саме ту модель, яка буде максимально відповідати його потребам та вписуватися за вартістю в виділений бюджет. Зробити оптимальний вибір вам допоможуть досвідчені консультанти нашого магазину. Пропонуємо різні способи оплати: онлайн переказ на картку, накладений платіж. Також є можливість оформити кредит на вигідних умовах. Оперативна обробка замовлення, безкоштовна збірка та налаштування, а також доставка по Закарпаттю (безкоштовно) та по Україні (Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) — основні переваги, які ви обов'язково оціните, купуючи надійну та зручну важку зубову пружинну борону. Транспортування причіпних дискових агрегатів для трактора за кордон — за домовленістю.

Вгору