Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Обприскувачі для трактора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Обприскувачі для трактора в Україні

Кожен фермер хоче отримати найбільший урожай. Для цього йому необхідно виконати багато роботи: підготувати землю, вибрати якісне насіння. Однак навіть добре удобрена земля може не дати врожаю якщо не впорається зі шкідниками. Обприскування — найефективніший спосіб боротьби. Обприскувачі для трактора, використовуючи спеціальні добрива, допоможуть захистити врожай. Інтернет-магазин МотоЛюкс представляє якісні обприскувачі для трактора, здатні прослужити не один рік. Єдина значна відмінність між ними — їх обсяг, тому в залежності від величини власної ділянки Ви 100% зможете підібрати собі та купити обприскувач для трактора. Всі моделі мають гарне співвідношення ціни та якості. Навісний обприскувач для трактора спрощує догляд культурних рослин. Вибраний вид пристрою підходить для обприскування земельних ділянок різної площі. Онлайн-каталог навісного обладнання пропонує максимально різноманітні для трактора обприскувачі торгової марки Polmark. Чудово підійдуть для підживлення посівів, обробки засобами захисту, поливу рослин, обприскування дерев та кущів.

Обприскувач можна виготовити самостійно, користуючись підручними матеріалами, однак коли йдеться про обробку великих територій, то саморобного агрегату буде недостатньо. Конструкція повинна відрізнятися механічною міцністю та відповідати певним критеріям, щоб значно заощадити ресурси та час обробки. Навісний обприскувач кріпиться на спеціальному навішуванні трактора. Розмах його штанги становить близько 12-18 м. Бак об'ємом 600-800 л подає робочий розчин. Цей варіант — оптимальне рішення для невеликих сільськогосподарських угідь, адже навісний обприскувач для трактора підійде для полів загальною площею не більше 300 га. Причіпний обприскувач для трактора використовується для обробки полів площею біля 1000 га. Робоча довжина штанг становить 24-36 м, а місткість резервуару для робочої рідини — 2-4 тис. літрів. Якщо навісні та причіпні моделі вимагають залучення додаткової сільгосптехніки, то самохідний обприскувач повністю незалежний. Він відрізняється високою маневреністю, гарною прохідністю, тривалою роботою між послідовними заправками.

Обов'язкові параметри, які відповідають за якісний та ефективно організований робочий процес:

  1. Рівний розмір крапель із усіх робочих сопел. Так контролюється робоча рідина та правильно планується її хімічний склад.
  2. Постійний рівень тиску під час поливу. Оброблювана речовина покриває рослини рівномірно.
  3. Поодинокі механічні параметри сопел. Рідина розпорошується по площі робочої лінії однаково.
  4. Місткість. Від того, скільки рідини поміщається в обприскувачах, залежить тривалість обробки земельних угідь.

Існують основні критерії, які потрібно враховувати при покупці. Розмір поля — основний параметр, яким роблять вибір. Враховується місткість бака техніки та можливість маневрування. Обприскувачі з невеликим баком легкі та маневрені, але мають тривалі перерви на дозаправку. Техніка з містким баком важча та погано маневрує. Краще, потрібно купувати той, який забезпечує достатню тривалість обробітку землі при хорошій маневреності. Зважаючи на кліматичну зону, в якій знаходиться сільське господарство, польовий причіпний обприскувач для трактора повинен забезпечувати необхідний тип розпилення: щілинний, малооб'ємний або ультрамалооб'ємний. Дивлячись на погодні умови (вітряно, тихо) застосовуються різні типи форсунок: інжекторні та щілинні. Перший різновид застосовується за вітряної погоди, а другий – за невеликої вітряності та температури до +18С. Швидкість руху теж важлива. При використанні щілинних розпилювачів швидкість повинна становити 6-8 км/год, для інжекторних — 8-25 км/год. Вносити пестициди можна зі швидкістю до 16 км/год.

Інтернет-магазин МотоЛюкс дає можливість купити обприскувач для трактора високої якості за доступними цінами. Вас точно здивує висока якість та приємна вартість обприскувачів для трактора, оскільки ми підібрали лише найкращі моделі українського та польського виробництва. Представлені бренди отримали заслужену популярність у покупців завдячуючи високоякісному виготовленню та хорошим технічним характеристикам. На сайті запропоновано декілька способів оплати: переказ на картку, накладений платіж. А ще у нас реально без додаткових труднощів та ускладнень оформити кредит. Працівники інтернет-відділу повідомлять вам точну дату відправки замовлення. Здійснюємо доставку по всій Україні (Нова Пошта, Delivery, Meest Express, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно). Гарантуємо швидке отримання замовленого товару в максимально короткі строки. Транспортування обприскувачів для трактора за кордон — за домовленістю. Інтернет-магазин МотоЛюкс — перевірене місце, де відбуваються правильні та вигідні покупки!

Вгору