Графік роботи:
Пн-Пт: 08:00–18:00
Сб: 08:00–16:00
Нд: 09:00–16:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
 • USD
 • EUR

Спецтехніка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Спецтехніка в Україні

Вся наявна спецтехніка — різноманітна техніка, машини та агрегати, створені для виконання спецзадач. Ще її називають спеціальною технікою (спеціалізованою). Таке обладнання дозволяє перестати застосовувати ручну працю та збільшити продуктивність, зменшити витрату сил та часу. Виробники спецтехніки щодня шукають способи підвищення ККД, покращуючи різні характеристики, застосовуючи нові матеріали та розробляючи нові технології. Всі спеціальні машини володіють наступними характеристиками: довжина, ширина, висота, вага, ККД (обсяг пророблених задач за одиницю часу). Навісне обладнання робить спеціальні машини більш універсальними та розширює сфери їх застосування. А ще на характеристики спецтехніки впливають на розміри та інноваційна складова. Спецтехніка розробляється при врахуванні специфіки сфери застосування для виконання конкретних завдань та прискорення виконання робіт, наслідком чого стає збільшення ефективності та загальне підвищення ККД всього процесу виробництва.

Узагальнену класифікацію спецтехніки неможливо уявити без поділу їх на категорії по виконуваних робіт у певній сфері. Спеціальні машини бувають наступних основних категорій:

 • дорожня/робоча;
 • будівельна;
 • комунальна/міська;
 • виробнича;
 • військова;
 • пожежна;
 • рятувальна спецтехніка підрозділів МНС та інших спецпідрозділів;
 • медична;
 • вантажна спецтехніка/транспортна;
 • підйомна;
 • сільськогосподарська;
 • дослідницька;
 • спецтехніка служб безпеки МВС/правоохоронних служб.

Застосування спеціальних механізмів та агрегатів відбувається повсюдно: будь-то місто, гори, ліс, поле, море, космос, зведення будь-якого архітектурного об'єкта, будь-то багатоповерховий житловий будинок, невеликий торговий павільйон та величезна льодова арена. Сьогодні людство вже не зможе існувати без допомоги різних спеціальних машин, коротко названих одним словом — спецтехніка. Транспорт, що володіє унікальними технічними можливостями, виконує роботу швидко, злагоджено та ефективно. Інтернет-магазин МотоЛюкс надає послугу “Оренда спецтехніки”. Зокрема, йдеться про оренду ряду обладнання торгових марок Bobcat, Bomag, Case, Minidiger, New Holland: дорожній каток, міні-навантажувач, міні-екскаватор. Давайте розглянемо спецтехніку окремих типів докладніше.

Дорожній каток — спеціальна техніка, призначена для ущільнення насипного ґрунту та асфальтобетону при закладці дорожніх покриттів та проведенні інших видів робіт. Такі механізми можуть мати різну конструкцію, бувають вібраційними та пневматичними, розділятися на декілька видів, спираючись на умови експлуатації та вид ґрунту/дорожньо-будівельної суміші. Дорожні катки — дуже потужні та важкі машини, здатні виробляти вібраційні рухи у вертикальній площині, сила яких досягає 3 балів (за шкалою Ріхтера). Основні області використання: авто- та залізничне будівництво, промислове будівництво, міське та аеродромне будівництво тощо. Якісно використаний дорожній каток при виконанні роботи впливає показники пружності та укатанності дорожнього покриття, його міцність, довговічність та термін експлуатації. Вибираючи дорожній каток, важливо взяти до уваги конструктивні особливості та технічні характеристики. Високу продуктивність та якість виконання дорожньо-будівельних робіт здатні забезпечити дорожні катки, які добре зарекомендували себе серед виробників.

Міні-екскаватор — різновид компактної спецтехніки, яка конструктивно та функціонально не відрізняється від крупніших машин. Міні-екскаватор здатний виконувати функції екскаватора, грейдера та інші роботи, оскільки більшість моделей може бути обладнано навісними інструментами, оснащеними гідравлічним приводом. По суті, цей різновид спецтехніки вважається зменшеною копією гусеничних екскаваторів та має лише невеликі відмінності: коротка поворотна платформа та гумові гусениці. До міні-екскаваторів зазвичай відносять машини вагою 0,8-8 тонн. Деякі виробники розширюють діапазон класу міні-екскаваторів та відносять до нього легкі машини 0,5-0,8 тонни та важкі моделі вагою 8-12 тонн. Зрозуміло, що міні-екскаватори принципово нічим крім розміру від інших гусеничних екскаваторів не відрізняються та кордони класу досить умовні. Загалом вони призначені для відносно невеликого обсягу екскаваційних робіт, які повинні бути виконані в умовах обмеженого простору. Міні-екскаватори спокійно можуть працювати на жвавих вулицях та автомобільних дорогах без припинення руху транспорту.

Потрібна оренда техніки? Інтернет-магазин МотоЛюкс пропонує орендувати міні-навантажувач, міні-екскаватор та дорожній каток. Висока якість гарантована. До того ж будівельний сектор постійно розвивається, з'являються нові міста та об'єкти, соціально важливі для населення та країни в цілому. Тому перед зведенням нової конструкції, фахівці зносять старі споруди. В даному випадку вся робота проводиться за допомогою відповідного, перетворюючи складну процедуру в легку роботу. Оренда техніки дозволяє виконати ряд робіт та підвищити рівень виконаних завдань. Пропонуємо вибір зручної форми оплати (онлайн переказ на картку, накладений платіж) та можливість оформлення кредиту на вигідних умовах. У разі купівлі транспортних засобів — ми забезпечуємо оперативною доставкою по Україні (за тарифами Delivery, Meest Express, Нова Пошта, Автолюкс) та Закарпаттю (безкоштовно), гарантуємо швидке отримання замовлення в максимально короткі строки. Перевезення транспортних засобів за кордон — за попередньою домовленістю.

Вгору