Велосипедний замок в Україні
Якщо ви їздите на велосипеді будь-куди, навіть у магазин і на роботу, то безпеку і збереження двоколісного товариша для вас — не порожній звук. Залишати його на вулиці без нагляду зовсім небезпечно. В цьому випадку, повернувшись з покупками, можна виявити порожнє місце там, де недавно чекав улюблений транспорт. Саме тому кожен поважаючий себе веловласник, в числі інших необхідних аксесуарів потрібен замок для велосипеда.
Замків для велосипедів існує кілька різновидів, з яких можна вибрати відповідний тип, виходячи з цінності вашого засобу пересування і від його ваги. Серед таких пристроїв виділяють:
- Блокіратор колеса. Являє собою простий механізм, що фіксує обід заднього колеса на рамі. Не дозволяє зловмисникові викрасти велосипед, змушуючи нести його замість того, щоб на ньому їхати. Якщо велосипед досить важкий, то викрадачеві не піти далеко. Але все ж краще використовувати їх для короткочасної парковки.
- Тросовий велосипедний замок. Це просто троси, захищені поліетиленовим покриттям. Вони зовсім недорогі за ціною і мають безліч варіацій довжини: 15 см — короткі, 1 м — довгі. Короткі можна використовувати як блокіратор, довгим прив'язати велосипед до дерева, огорожі або дорожнього знаку. Ці велозамки недорогі і дуже поширені. Однак, якщо у викрадача є кусачки для троса, то такий велозамок виявиться марний.
- Ланцюгові велосипедні замки. Майже те ж саме, що і тросовий, тільки замість троса міцний і важкий ланцюг. Довжина його зазвичай дуже значна, тому пристебнути велосипед можна вже до великих і потужних стовпів. Ланцюг набагато складніше перекусити кусачками, але її фортеця залежить від якості матеріалу. Зовсім недавно саме вони були найважливішою частиною екіпіровки велосипедиста.
- U-образні велосипедні замки. Назва говорить про їхню форму. Вибір місць, куди можна пристебнути транспорт з їх допомогою, вельми обмежений через їх невеликий розмір. Якщо в районі, де ви катаєтеся, багато огорож з тонкої арматури, то це підходяща модифікація. До речі, вони набагато міцніше тих же тросових.
- Пластинчасті замки для велосипедів. Майже те ж саме, що і ланцюгові, але в даному виді ланцюг складається з металевих пластин, склепаних між собою. Один з найдорожчих, але стійкий в більшості випадків, якщо виконаний з міцної сталі.
Власники дорогих велосипедів, як правило, купують для двоколісного улюбленця не просто рядовий велозамок, а цілу систему запобігання, систему з кодом. Найчастіше, з кодовим велозамком випускаються тросові конструкції, а для ланцюгів більше характерний спосіб з ключем. Однак до старого велозамка можна підібрати відмичку, та й ключ дуже часто ламається. Кодові велозамки можуть стати надійним варіантом, якщо вибирати найбільш складний різновид коду і якісний трос, який з першого разу не можна буде розрізати.
Найкращими виробниками велозамків вважаються Spelli, Green, Cycle. В інтернет-магазині велосипедів Мотолюкс ви знайдете кращу продукцію цих фірм, як з ключами, так і модіфікіціі з кодами. Кваліфіковані менеджери розкажуть докладно про кожен з них і порадять варіант, однаково прийнятний для збереження велосипеда і для вашого гаманця. Для отримання безкоштовної консультації телефонуйте на контактний телефон з українського номера, а також з Вайбера і Ватсапа. Наші велосипедні замки надійно захистять вас від викрадення велосипеда, заощадять ваші нерви і гроші.
Замовити і купити даний товар можна онлайн на нашому сайті. Оплата будь-яким зручним способом: готівкою післяплатою, на картку ПриватБанку, передоплата на розрахунковий рахунок УкрСиббанк. Доставка в будь-яку точку України Новою Поштою, Міст-експрес. Для Закарпатської області доставка безкоштовна.