Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб: 09:00–16:00
Нд: 09:00–15:00
0
Мій кошик
Каталог
порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
UAH
  • USD
  • EUR

Сільськогосподарське обладнання


    Устаткування для приготування кормів

Кожному, хто має господарство з тваринами, доводиться замислюватися, чим годувати тварин взимку. Якщо влітку питання не стоїть так гостро, через велику кількість трави, то взимку, коли тварини перестають приносити дохід, питання стає нагальним. Звичайно ж, щоб не купувати корм за завищеними цінами варто подумати про його заготівлі заздалегідь. А можна і приготувати корм для своїх тварин і самому.

В цьому Вам допоможе обладнання для приготування кормів, за допомогою яких Ви можете заготовити корм на цілу зиму. Щоб самому приготувати корм Вам знадобитися кукурудза, зі своєї ділянки, або куплена, а також необхідне обладнання. Ви можете вибрати з обладнання для обробки стебел, або обробки качанів. Якщо Ви самі маєте ділянку, то будете мати безвідходне господарство. Також якщо Вам потрібен корм для великої худоби, то домовитися про покупку стебел за мінімальною ціною не важко. Використовуючи обладнання для приготування корму, Ви зможете заощадити великі кошти взимку і отримати ще більше вигоди зі свого господарства.

Магазин Мотолюкс пропонує великий вибір обладнання для приготування кормів з доставкою по Україні. Ми вже давно на ринку обладнання для сільського господарства і вибираємо для Вас тільки найкраще обладнання, яке задовольнить усі Ваші запити.

Вгору