Мова сайту:

Мотоблоки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Наименование Характеристики и параметры Модель ..
6,259 грн. (460 $)
  Наименование Характеристики и параметры..
11,157 грн. (820 $)
Двигун : Дизельний двигун потужністю 9 л.с.  Паливний бак об'ємом 5,5 літра  ..
12,721 грн. (935 $)
Размеры(Длина*Ширина*Высота): мм 1400 х 680 х1070 ..
7,211 грн. (530 $)
Технические характеристики Количество передач вперед:   2 Ко..
7,619 грн. (560 $)
Размеры(Длина*Ширина*Высота): мм 1390*800*1070 ..
6,123 грн. (450 $)
Размеры(Длина*Ширина*Высота): мм 1740*1050*980 ..
7,619 грн. (560 $)
Размеры(Длина*Ширина*Высота): мм 1800*1350*1100 ..
10,055 грн. (739 $)
Технические характеристики Количество передач вперед:   2 Ко..
11,415 грн. (839 $)
Тип: одноциліндровий вертикальний чотиритактний дизель з активним повітряним охолодженням і прямим у..
11,687 грн. (859 $)

Мотоблок — універсальний мобільний енергетичний засіб на базі одноосного шасі, різновид малогабаритного трактора. Слово мотоблок увійшло у вжиток в українській мові в 80-і роки. Воно замінила незручні у вживанні терміни, що використовуються раніше: пішохідний трактор, малогабаритний трактор пішохідний, одноосьовий трактор. Оператор, керуючий мотоблоком крокує слідом за машиною по оброблюваному ґрунті, тримаючи машину за ручки управління.

За способом агрегатування з знаряддям розрізняють колісні мотоблоки і мотокультиватори (мотознаряддя). У колісного мотоблока робота знаряддя здійснюється за рахунок тягового зусилля, створюваного колісної ходовою частиною, а у мотокультиватора знаряддя (фреза, пропольник) встановлюється на провідну вісь замість коліс. Багато мотоблоків допускають різні схеми агрегатування, але як правило, для легких мотоблоків базовою комплектацією є фрезерний мотокультиватор, а для важких — колісний плуг.


Будова мотоблока
Мотоблок складається з двигуна, трансмісії, ходової частини, системи агрегатування і системи управління.

Двигун
На мотоблоках застосовуються переважно бензинові двигуни (на старих моделях — двотактні, на нових — чотиритактні). Двигуни мотоблоків забезпечуються автоматичними регуляторами частоти обертання, які спрощують роботу оператора. Діапазон номінальної потужності двигунів у легких мотоблоків становить 1 к.с. — 5 л.с., а у важких 4 к.с. — 10 л.с. Потужніші двигуни на мотоблоки застосовуються рідко.

Трансмісія
Трансмісії мотоблоків відрізняються великою різноманітністю технічних рішень:

Зубчасті трансмісії — класична тракторна трансмісія. Містить тільки зубчасті передачі (циліндричні і конічні). Застосовуються на важких мотоблоки. Звичайно мають кілька ступенів і реверс. Муфта зчеплення як правило має окремий орган управління. Колінчастий вал двигуна розташований горизонтально, перпендикулярно осі ведучих коліс. Такі мотоблоки зазвичай мають вал відбору потужності.
Зубчасто-черв'ячні трансмісії. Застосовуються на легких мотоблоки. Складаються з двох редукторів — верхнього та нижнього зубчастого черв'ячного. Колінчастий вал двигуна розташований вертикально. Звичайно мають відцентрову автоматичну муфту зчеплення а іноді ще й роз'єднувальний муфту. Можуть мати вал або шків відбору потужності для приводу косилки від первинного валу зубчастого редуктора. Такі передачі найбільш компактні.
Ремінь-зубчасто-ланцюгові. Двигун обертає вхідний вал редуктора за допомогою ремінної передачі, одночасно виконує роль зчеплення. Зубчаста і ланцюгова передачі як правило виконані в єдиному картері. Застосування ланцюгової передачі дозволяє збільшити агротехнічний просвіт. Колінчастий вал двигуна розташований горизонтально, паралельно осі ведучих коліс. Для можливості відбору потужності ведучий шків має додатковий струмок. Іноді ремінна передача виконує роль варіатора і / або реверсу. Зубчастий редуктор може бути одноступінчастим або двоступінчастим.
Гідрооб'ємні.
Система агрегатування
Система агрегатування мотоблока призначена для його сполучення зі знаряддями. У мотокультиваторів знаряддя встановлюються на привідну вісь, а у колісних мотоблоків - закріплюються на спеціальному кронштейні. Ряд мотоблоків мають систему відбору потужності для приводу активних робочих органів навісного знаряддя.

Система управління
Оскільки при роботі з мотоблоком оператор крокує по землі, всі органи управління повинні приводитися в дію тільки руками оператора. Зазвичай мотоблок має кермові штанги, за допомогою яких оператор утримує та скеровує. На рульових штангах розташовують часто використовувані органи керування двигуном і трансмісією. Рідко використовувані органи управління (повітряною заслінкою карбюратора, включення вала відбору потужності тощо) розташовуються на відповідних вузлах і агрегатах. На лівій рульової штанзі звичайно розташовують органи управління муфтою зчеплення, а на правій - органи управління двигуном («ручка газу»). Легкі мотоблоки та мотокультиватори не мають гальм, а на важких мотоблоки управління гальмом зазвичай виведено на праву штангу.

Застосування мотоблоків
Мотоблоки застосовуються для суцільної та міжрядної обробки ґрунту на невеликих ділянках (сади, теплиці, клумби), для скошування трави, прибирання снігу, приводу стаціонарних машин, перевезення вантажів на невеликі відстані (з використанням буксованих напівпричепів).

Легкі мотоблоки та культиватори зазвичай комплектуються тільки фрезами і, іноді, підгортальником. Вони є аналогами садових тракторів.

Мотоблоки середнього класу комплектуються знімними колесами і грунтообробними фрезами, плугом, бороною, підгортальником, косаркою, напівпричепом.

Важкі мотоблоки мають незмінні колеса. Комплектуються плугом, фрезою, що приводиться від валу відбору потужності, косаркою, бороною, культиватором, снігоочисником, бульдозерним відвалом, граблями, напівпричепом.

Необхідний набір знарядь споживач купує окремо від мотоблоку.

Інтернет магазин "MOTOLUX" - moto-lux.com.ua © 2014

Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов бесплатное продвижение сайта

Мы вас научим делать ремонт квартир своими руками без вмешательство специалистов.

Рейтинг интернет магазинов Украины UAShop.org Каталог интернет-магазинов Украины Рейтинг интернет магазинов Украины