Кількість
|
Вартість
|
||
|
Навантажувачі, вила в Україні
Будівництво, промисловість, сільське господарство часто потребують переміщення вантажів різної маси, виконують його такі пристрої, як навантажувачі, вили. Існує безліч різновидів такої техніки, наприклад вили вантажні, фронтальний навантажувач на трактор, навантажувач навісний (маніпулятор), вила вантажні з притиском. Це спецспорядження, яке забезпечує легкість переміщення різних вантажів. Зокрема, для сипучих вантажів використовуються ковшові навантажувачі, а для штучних - вилкові. Об'еднує всі види навантажувачів єдина функція - переміщення вантажів в потрібне місце. При конструюванні моделей навантажувачів найбільш важливим показником вважається вантажопідйомність, саме під її значення розраховуються інші показники.
Навантажувачі, вила забезпечують виконання функцій розвантаження, навантаження, підняття, складування. При використанні вилочного навантажувача вантажі фіксуються вантажозахватним пристроєм, пересуваються в потрібне положення, після чого перевозяться до місця вивантаження, тимчасового складування. Фронтальні навантажувачі на трактор можуть використовуватися як бульдозер, що перевозить різні матеріали на довгі відстані, для викопування траншей, розрівнювання майданчиків. Навантажувач навісний (маніпулятор) призначений в основному для робіт на фермерських угіддях, наприклад для переміщення малогабаритних вантажів: фасованих мішків із зерновими культурами, добривами, посівними матеріалами. Також цей маніпулятор може бути задіяний при ремонтних роботах спільно з технікою і засобами аграрного спрямування.
Велике значення має легкість використання, простота кріплення, надійність. Важливу роль відіграють комфортні умови робочого місця водія, від цього безпосередньо залежить продуктивність.
Вибираючи навісне обладнання для навантажувача, будьте уважні, оскільки той чи інший навантажувач підходить тільки для певного виду техніки. Навіть якщо, приклавши зусилля, ви закріпили обладнання на техніці іншого типу, воно працює, тим не менше, час його експлуатації може значно зменшитися, можливий вихід з ладу самої машини. Визначаючись з видом навантажувача, беріть до уваги технічні параметри транспортного засобу, на який він буде кріпитися, і дані самих вантажів.
Для найбільш тривалої експлуатації навісного спорядження перед початком робочого процесу варто провести перевірку залишкової вантажопідйомності самої машини, з огляду на встановлене обладнання. У свою чергу, це допоможе уникнути перегріву, перевантаження техніки, дасть можливість максимально довгий час використовувати обладнання та техніку без поломок, витратних ремонтів. Вибираючи навантажувачі, потрібно уточнювати відповіді на деякі питання, зокрема дізнатися технічні характеристики самого обладнання (вантажопідйомність навантажувача, його модель). Уточнити найменування вантажів, які будуть перевозитися цим навантажувачем (вага, тип, габаритність, інші). З якої точно сторони щодо вантажу буде працювати техніка. Дані тієї території, де буде виконуватися робота (температурні значення, відкритість / закритість майданчиків, інше). Всі моменти вантажно-розвантажувальних робіт (вид вантажу, поворотність вантажу при транспортуванні, види, особливості пакувального матеріалу: мішки, коробки, піддони).
При покупці в нашому магазині надається безкоштовна доставка по Закарпатській області, по території України працюють служби «Нова Пошта» або «Ін-Тайм». Форма оплати можлива різна: післяплатою (потрібно оплатити витрати з доставки); за передоплатою на карту ПриватБанку або розрахунковий рахунок в УкрСиббанку.