Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

Сб: 09:00–16:00

Нд: вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
UAH
UA
0
Мій кошик

Мийки високого тиску


   Мийки високого тиску в Україні

Мийка високого тиску - пристрій, який застосовується для очищення поверхонь потужним струменем води від продуктів корозії, старих плям, фарби, лаків, цвілі і будь-якого іншого виду забруднень.

На ринку поширені такі види мийок:

  • побутові;
  • професійні.

Мийки високого тиску мають ряд переваг:

  • допомагають економити витрати води і час,
  • багатофункціональні,
  • не травмують покриття і поверхні.

Потужність пристрою залежить від насоса, який в ньому передбачений. Це ключовий фактор, який впливає на вартість. Крім того, необхідно враховувати якість наступних складових: корпус, мотор, помпа, що подає воду, механізм з миючою насадкою, кабель.

Розрізняють мийки високого тиску, які оснащені електричним мотором, акумулятором або двигуном. У комплекті з пристроєм надається набір наконечників, які використовуються при виконанні вузькоспеціалізованих завдань. Віялова насадка поширює воду по ширині, вона підходить для миття габаритних і не дуже брудних поверхонь - стін або доріжок в саду. З нею також можна легко змивати піну з машин. Для сильно забруднених об'єктів застосовують роторні наконечники, які відмивають забруднення контактним методом, а також грязьові фрези. Найчастіше, фірма-виробник додає до цього набору насадку для прочищення труб.
Мийка високого тиску буде працювати ефективно і безпечно тільки при правильному розміщенні, використанні і технічному обслуговуванні.

Для правильної експлуатації приладу слід, для початку, підключити його до водопроводу. В процесі миття потрібно застосовувати виключно чисту (бажано фільтровану) воду без сторонніх домішок. Для продовження терміну експлуатації необхідно періодично проводити техобслуговування.

Направляти струмінь води рекомендується зверху вниз, так точно не будуть пропущені забруднені ділянки. Крім того, це простий спосіб ефективно очистити навіть самі проблемні зони.
В процесі миття за допомогою мийки потрібно використовувати спеціальну хімію. Миючий засіб необхідний для якісної роботи. Є кілька варіантів того, як його можна використовувати:

  • пінне сопло - насаджується прямо на механізм і завдає активну піну;
  • вбудований шланг - виходить з корпусу мийки;
  • спеціальне посадкове місце під ємність з миючим засобом.

Якщо необхідно очистити автомобіль, то порошок, гель або крем, що очищає на поверхню кузова наноситься до запуску мийки високого тиску. Ідеальний варіант - потримати засіб кілька хвилин. Так забруднення почнуть відшаровуватися і змити їх можна буде легше і швидше.

Найбільш якісні і дорогі пристрої включають в комплект бак, в який поміщають миючий засіб. Цей резервуар має незначні розміри, завдяки чому компактно розташовується на насадці шланга. При змішуванні з водою саме миючий засіб призводить до утворення значної кількості піни.

Деякі мийки високого тиску володіють додатковою функцією підігріву води. Вона може бути необхідною в холодну пору року, коли поверхню потрібно звільнити від льоду і затверділого бруду. Також підігрів допоможе впоратися з олійними забрудненнями. Мийки з підігрівом застосовуються професіоналами для дезінфекції поверхонь. Деякі моделі можуть подавати через сопло не тільки воду, а й пар, температура якого може становити більше 100 градусів за шкалою Цельсія. Високі температурні показники допомагають впоратися навіть з найважчими забрудненнями.

Робочий механізм мийки, тобто «пістолет», необхідно тримати на невеликій відстані від об'єкта. В інструкції з експлуатації рекомендується наближати його не ближче, ніж на 30 сантиметрів, хоча для більшої результативності цей проміжок можна скоротити і до 10 сантиметрів.

Щоб відмити бруд з коліс і дисків в комплект мийки входять насадки і фрези. Для кузова рекомендується використовувати тільки струмінь води. Фрези можуть подряпати ЛКП кузова, тому тут їх застосовувати не потрібно.

Стандартна насадка, яка йде в комплектації з мийкою, це трубка зі сталі, за допомогою якої можна очистити предмети в важкодоступних місцях. Залежно від моделі в наборі також можуть бути і інші наконечники.

Фреза для бруду дає можливість мийці направити на об'єкт очищення обертову струмінь під великим тиском. Це дозволяє всього за декілька секунд помити найбільш забруднені поверхні.

Віялова насадка може застосовуватися не тільки для очищення, а й для швидкого поливу рослин або просто розбризкування води.

Також в комплекті можна знайти:

  • піскоструминну насадку - вода змішується з піском для абразивного ефекту, який допомагає в боротьбі з іржею і лакофарбовим покриттям;
  • насадку-щітку - для делікатного чищення поверхонь на низькому тиску;
  • роторну щітку - ще більш акуратне очищення, для полірованих виробів;
  • поворотну насадку - дуже зручна для чищення днища машини.

Щоб продовжити експлуатаційний термін пристрою, відразу після миття рекомендується очищати всі комплектуючі апарату. Необхідно стежити за тим, щоб шланг не був зігнутий і не здавлювався. Після закінчення використання потрібно завжди виливати воду. Після цього мережевий кабель і шланг акуратно складаються на місце, в спеціально призначені осередки. Інші аксесуари рекомендується поставити на просушку і тільки після цього повернути на місце. Не варто запускати прилад без підключення до води на тривалий час. Допустима межа - 2 хвилини. Миючий засіб в подібні агрегати заливається будь-який. Якщо робиться перерва, важіль пістолета необхідно відпустити і надійно зафіксувати. Користуватися мийкою високого тиску можна тільки поза приміщеннями.

Купити мийки високого тиску від різних виробників можна на сайті магазину Мотолюкс. Співробітники гарячої лінії проконсультують з оформлення покупки, дадуть відповідь на виниклі питання за контактними телефонами, в Скайпі або Вайбере. Можна оформити покупку в кредит або оплатити готівкою. Є можливість здійснити переказ на розрахунковий рахунок УкрСиббанку, зробити передоплату на карту Приватбанку. Доступний накладений платіж (аванс - 10% від вартості). Доставка виробу проводиться службами Нової Пошти або Інтайм.

Вгору